CZ | DE | EN
obr obr obr

O nás

Společnost RALCO, s.r.o je zaměřena na strojírenskou výrobu v oblasti černých a nerezových materiálů. Zákazníkům poskytujeme servis v oblasti:

  • svařování (MIG/MAG, TIG),
  • lisování,
  • ohraňovaní,
  • dělení materiálů a jejich následná komplementace.

Strojní vybavení společnosti RALCO, s.r.o. se skládá z navíjecích zařízení k výrobě tepelných výměníků, ohraňovacích lisů, excentrických lisů, různých svařovacích jednotek (lineární sváření, odporové sváření, bodové sváření atd.).


VÝROBNÍ ZÁVOD V OKROUHLICI

Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici        
         
Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici   Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici   Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici

 

PRODEJ A SERVIS PROFESIONÁLNÍ ČISTICÍ TECHNIKY NILFISK A/S

Mnoholeté zkušenosti s výrobou dílců pro vysokotlaká čistící zařízení nás dovedly k tomu, abychom naše služby rozšířili o prodej a následný servis profesionálních vysokotlakých strojů. Našim zákazníkům jsme schopni dodat a servisovat jak vysokotlaké stroje (studené a teplé), tak podlahová zařízení, vysavače, atd. Servis a prodej profesionální čistící techniky Nilfisk A/S zajišťovaný společností RALCO, s.r.o. se nachází v provozu Okrouhlice.

Očekává Vás tým servisních mechaniků a prodejců čistící techniky. K uspokojení zákazníků a jejich potřeb v oblasti čistění jsme schopni zapůjčit po dobu servisu náhradní stroj.

Naše servisní středisko disponuje servisním vozidlem, kterým snadno a rychle uspokojíme potřeby zákazníka na servis strojů na místě provozu stroje. Dále nabízíme zásobený sklad náhradních dílů pro značky NILFISK, WAP, KEW, CLARKE, AMERICAN-LINCOLN TECHNOLOGIES, ALTO.


PRODEJNÍ A SERVISNÍ STŘEDISKO NILFISK A/S
Prodejní a servisní středisko Nilfisk A/S