CZ | DE | EN

O nás

Společnost RALCO, s.r.o je zaměřena na strojírenskou výrobu v oblasti černých a nerezových materiálů. Zákazníkům poskytujeme servis v oblasti:

  • svařování (MIG/MAG, TIG),
  • lisování,
  • ohraňovaní,
  • dělení materiálů a jejich následná komplementace.

Strojní vybavení společnosti RALCO, s.r.o. se skládá z navíjecích zařízení k výrobě tepelných výměníků, ohraňovacích lisů, excentrických lisů, různých svařovacích jednotek (lineární sváření, odporové sváření, bodové sváření atd.).


VÝROBNÍ ZÁVOD V OKROUHLICI

Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici        
         
Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici   Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici   Výrobní závod RALCO s.r.o. v Okrouhlici

 

PRODEJ A SERVIS PROFESIONÁLNÍ ČISTICÍ TECHNIKY NILFISK A/S

Mnoholeté zkušenosti s výrobou dílců pro vysokotlaká čistící zařízení nás dovedly k tomu, abychom naše služby rozšířili o prodej a následný servis profesionálních vysokotlakých strojů. Našim zákazníkům jsme schopni dodat a servisovat jak vysokotlaké stroje (studené a teplé), tak podlahová zařízení, vysavače, atd. Servis a prodej profesionální čistící techniky Nilfisk A/S zajišťovaný společností RALCO, s.r.o. se nachází v provozu Okrouhlice.

Očekává Vás tým servisních mechaniků a prodejců čistící techniky. K uspokojení zákazníků a jejich potřeb v oblasti čistění jsme schopni zapůjčit po dobu servisu náhradní stroj.

Naše servisní středisko disponuje servisním vozidlem, kterým snadno a rychle uspokojíme potřeby zákazníka na servis strojů na místě provozu stroje. Dále nabízíme zásobený sklad náhradních dílů pro značky NILFISK, WAP, KEW, CLARKE, AMERICAN-LINCOLN TECHNOLOGIES, ALTO.


PRODEJNÍ A SERVISNÍ STŘEDISKO NILFISK A/S
Prodejní a servisní středisko Nilfisk A/S

About us

RALCO is focused on machinery industry (black and stainless steel). We offer the following services:

  • Welding,
  • Pressing operation,
  • Bending,
  • Material cutting.

Machinery equipment of company RALCO consists of coiling machines, bend machines, shares, eccentric presses and different welding units (linear units, resistance and dot weld units etc.).


PRODUCTION PLANT IN OKROUHLICE

Production plant RALCO s.r.o. in Okrouhlice        
         
Production plant RALCO s.r.o. in Okrouhlice   Production plant RALCO s.r.o. in Okrouhlice   Production plant RALCO s.r.o. in Okrouhlice

 

SALES AND REPAIR OF PROFESSIONAL CLEANING MACHINES Nilfisk A/S.

Rich experience with production of high-pressure machines has got to extension on sale and repair of professional cleaning machines. We offer sales and repair of high-pressure machines (cold and hot water), floor care machines, vacuum cleaners etc. Our sales and repair point is located in Ledeč nad Sázavou. Our team of professionals is waiting for you. We are able to substitute the broken machine by our machine to satisfy all the customers need.

Our service center is equipped by service car, so we can react easily and very fast directly at the customer place. We have well supplied warehouse of spare parts for Nilfisk, WAP, KEW, CLARKE, AMERICAN-Lincoln technologies, ALTO.


SALES AND REPAIR CENTER OF Nilfisk A/S

Repair and sale professional cleaning machines Nilfisk A/S